+90 462 325 22 91

KURUMSAL

Hakkımızda

Firmamız, İş güvenlik ayakkabıları sektöründe Türkiye'nin lider firmalarından biri olan MEKAP'ın yetkili satıcısıdır.
 
MEKAP, 1972 yılında, Türkiye'de Poliüretan(PU) enjeksiyon sistemi ile üretim yapan ilk marka olup, 1996 yılından itibaren iş güvenlik ayakkabısı üretmektedir. Müşteri memnuniyetini önde tutan felsefesi ile kuruluşundan itibaren kalite ve sürekliliğin bir simgesi haline gelen MEKAP, rahat, sağlam ve sağlıklı ürünleri müşterilerine en kısa sürede ulaştırmayı amaç edinmektedir.
 
Kendine misyon olarak İNSAN SAĞLIĞI temelinde iş ayakkabıları alanında kaliteli hizmet vererek farklılıklar yaratmak ve kullanıcılara yenilikler sunmayı seçen MEKAP, bu misyonu gerçekleştirmek için tüm dünyada uygulanan yeni teknolojiler bünyesine katarak sürekli gelişme gayreti içerisinde olup, modern teknoloji ile donatılmış makine parkuru ve yılda iki buçuk milyon çift üretim kapasitesi ile hizmet vermektedir.
 
MEKAP, ISO EN 20344/20345/20347, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 gibi uluslararası standartlara sahip belgeli üretimi ile kullanıcıların isteklerini memnuniyet ve güven açısından hep ön planda tutmaktır.
 
İş emniyet ayakkabıları alanında sahip olduğu bilgi ve tecrübesi ile Türkiye'nin sayılı firmaları arasında yer alan ve 40 yılı aşkın süre aynı heyecan ve istek ile sizlere kaliteli hizmet veren MEKAP, bundan sonrada sizlerin desteği ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edecektir.